قیمت ، اخبار و اطلاعات اپل واچ ۶

هژیر عباسی هژیر عباسی
51 بازدید
اخبار و اطلاعات اپل واچ 6

قیمت ، اخبار و اطلاعات اپل واچ ۶

به علاوه آنچه ما می خواهیم از Apple Watch 6 ببینیم


اپل واچ ۶
ما هنوز انتظار نداریم اپل واچ ۶ را به این زودی ببینیم
اما هنوز زود نیست که شروع به شنیدن شایعات یا فکر کردن در مورد ویژگی های مورد نظر دراپل واچ ۶باشیم.

سایر محصولات برنامه ما انتظار داریم در سال ۲۰۲۰ مشاهده کنیم:
آیفون ۱۲
آیفون ۵G
iPhone SE 2
iPad Pro

ما تمام اخبار و شایعات موجود درباره پوشیدنی بعدی اپل را جمع آوری کرده ایم ، همراه با تجزیه و تحلیل تخصصی ما در مورد زمان عرضه و ویژگی های آن.

در زیر اطلاعات شناخته شده ، لیست خواسته های ما را از چیزهایی که می خواهیم بیشتر از اپل واچ ۶ برای یافتن نسخه قابل توجهی در Apple Watch 5 پیدا کنید.

اپل واچ ۵ خوب بود ، اما این یک آپدیت عظیم اپل واچ ۴ نبود ، بنابراین ما امیدواریم که اینبار تغیرات بیشتری را ببینیم.

بریم سر اصل مطلب
چیست؟ پوشیدنی بعدی از اپل
چه موقع تولید می شود؟ احتمالاً سپتامبر سال ۲۰۲۰
قیمت آن چقدر است؟ به احتمال زیاد حدود ۳۹۹ دلار / ۳۹۹ پوند / ۶۴۹ دلار AU
تاریخ و قیمت Apple Watch 6
به استثنای اپل واچ اصلی ، هر مدل جدید در ماه سپتامبر سالهای مربوطه خود را راه اندازی کرده است ، بنابراین اگرچه شایعاتی درباره تاریخ انتشار ۶ اپل واچ وجود ندارد ، اما ما به طور کامل اطمینان داریم که در سپتامبر امسال متولد خواهد شد.

به طور خاص ، بر اساس روزها و تاریخ هایی که اپل تمایل به انتشار مدل های جدید دارد ، احتمالاً اپل واچ ۶ را در ۸ یا ۱۵ سپتامبر مشاهده خواهیم کرد. این بدان معنی نیست که ما می توانیم ان را در ان تاریخ بخریم .

انتظارمی رود که تقریباً ۱۰ روز صبر کنید. از اطلاعیه تا تاریخ فروش.

درمورد قیمت ، احتمالاً حداقل به اندازه Apple Watch 5 قیمت خواهد داشت ، یعنی قیمت اولیه حداقل ۳۹۹ دلار / ۳۹۹ / / AU 649 دلار.

اپل واچ ۶ اخبار و شایعات

اخبار و اطلاعات اپل واچ 6

اخبار و اطلاعات اپل واچ ۶

 

ما قبلاً چند شایعه در مورد Apple Watch 6 شنیده ایم، از جمله احتمال تغییر آن به نوع صفحه نمایش جدید. اپل واچ ۵ از صفحه نمایش OLED استفاده می کند ، اما یک گزارش حاکی است که اپل واچ ۶ ممکن است از microLED استفاده کند.

مهمترین مزیت microLED این است که باید از انرژی بیشتری برخوردار باشد و این بدان معنی است که اپل واچ ۶ عمر باتری بهتری دارد.

یکی دیگر از تغییرات احتمالی صفحه نمایش اضافه شدن اسکنر اثر انگشت Touch ID است. در حال حاضر دامنه Apple Watch هیچ امنیتی بیومتریک ندارد ، اما ساختن یک اسکنر به صفحه نمایش راهی ساده برای ارائه آن خواهد بود.

ثبت اختراع اپل واچ 
این تئوری مبتنی بر حق ثبت اختراع است و در بالا می توانید تصویر مرتبط را مشاهده کنید. حق ثبت اختراع توضیح می دهد که با انتقال آنتن های بی سیم به بند می توان این کار را بدست آورد ، بنابراین فضای بیشتری برای سایر اجزای زیر صفحه وجود دارد.

این تغییری است که ایجاد فضای اسکنر اثر انگشت و همچنین به طور بالقوه می تواند از نظر تئوری جایی برای باتری بزرگتر ایجاد کند. با این حال ، این امکان را برای شرکت های شخص ثالث برای ارائه بند محدود می کند ، و احتمالاً به این معنی است که تعویض دسته های ان بسیار گران خواهد بود.

یکی دیگر از ویژگی های اپل واچ ۶ ممکن است ارائه ردیابی خواب بومی است. این طبق “افراد آشنا با کار” است که با بلومبرگ صحبت می کنند.

دامنه Apple Watch قبلاً از برنامه های ردیابی خواب شخص ثالث پشتیبانی می کند ، اما جای تعجب است که اپل هنوز محصولات خود را ارائه نمی دهد ، بنابراین این یک مورد باورپذیر است.

علاوه بر ویژگی های جدید ، اپل واچ ۶ نیز ممکن است باعث بهبود مقاومت در برابر آب و اتصال بی سیم و همچنین عملکرد عمومی سریع تر شود. هیچ یک از اینها به جز مقاومت در برابر آب بسیار تعجب آور نیست ، زیرا اپل واچ ۵ در حال حاضر در برابر عمق ۵۰ متری مقاوم در برابر آب است.

این ادعا از مینگ چی کو (تحلیلگر محترم اپل) ناشی می شود ، که می گوید تغییر مواد پلیمر کریستال مایع (LCP) در تخته های مدار این امکان را فراهم می کند.

عزیمت بزرگ برای اپل واچ آینده ممکن است تبدیل به یک تاج دیجیتال باشد تا گزینه چرخش که در هر مدل اپل واچ قرار دارد.

هیچ تضمینی وجود ندارد که این مورد در اپل واچ ۶ گنجانده شود ، اما ممکن است این چیزی باشد که در حق ثبت اختراعی که از این شرکت دیده ایم ، در حال آزمایش است.

ثبت اختراع اپل واچ

اخبار و اطلاعات اپل واچ 6

اخبار و اطلاعات اپل واچ ۶

بسیار محتمل است که اپل واچ ۶ با نسخه جدیدی از نرم افزار این شرکت در مادربورد عرضه شود. در حال حاضر انتظار داریم که به آن watchOS 7 بنامیم ، اما تاکنون هنوز هیچکدام از ویژگی هایی که با آن دست پیدا نکرده ایم.

آنچه می خواهیم ببینیم
مطمئناً شایعات فراوان دیگری درباره Apple Watch 6 به وجود آمده است ، اما امیدواریم یک محصول متفاوت ببینیم.

۱. عمر بهتر باتری
اپل واچ ۵ در واقع از باتری بدتر از Apple Watch 4 برخوردار است و اگرچه دلیل خوبی برای آن وجود دارد (اضافه شدن صفحه نمایش همیشه روشن) ، ما هنوز دوست داریم شاهد پیشرفت های بزرگی برای Apple Watch 6 باشیم.

حداقل ما می خواهیم آن را با اپل واچ ۴ مطابقت دهیم ، اما در حالت ایده آل می خواهیم که این حتی بهتر باشد.

این امر همچنین باعث می شود که آن برای ردیابی خواب پایدارتر شود – ویژگی ای که اپل شایعه شده است به آن افزوده است.

۲. ویژگی های تناسب اندام بیشتر

اپل واچ از دستگاههای سلامتی و ورزش بسیار خوبی است ، اما ما ناامید شدیم وقتی متوجه شدیم ویژگی های جدید قابل توجهی برای Apple Watch 5 وجود نداشت، بنابراین ما دوست داریم برخی از موارد را برای Apple Watch 6 مشاهده کنیم.

دقیقاً چه مواردی ممکن است در اختیارما قرار بگیرد ،امکانات شامل امکان ردیابی دقیق تر تمرینات بیشتر یا حسگرهای اضافی برای نظارت بر سلامت شما است. هرچه اطلاعات سلامت بیشتری داشته باشد، طرفدارن بیشتری می تواند داشته باشد.

۳. گزینه کم رنگ تر برای صفحه نمایش همیشه روشن
نمایشگر همیشه روشن ویژگی جدید جدیدی برای اپل واچ ۵ بود ، اما مسئله مهم این است که استفاده راحت از آن در شب در تاریکی بسیار روشن است.

به همین ترتیب ، می خواهیم گزینه ای بسیار کم رنگ و بدون خاموش کردن کامل داشته باشیم. این همچنین ممکن است عمر باتری را بهبود بخشد ، بنابراین این یک برد برد است.

۴. همیشه روشن برای همه برنامه ها

بررسی اپل واچ ۵
مسئله دیگر در مورد صفحه نمایش همیشه روشن این است که به طور صحیح توسط همه برنامه ها پشتیبانی نمی شود ، به این معنی که به جای اینکه نسخه اصلی یک برنامه باز در صفحه نمایش همیشه نمایش داده شود ، در بسیاری از موارد به یک ساعت دیجیتال پایه تبدیل می شود ، به این معنی که شما نمی توانید برنامه را بدون بیدار کردن صفحه نمایش به درستی مشاهده کنید.

ما دوست داریم ببینیم که این مورد برای Apple Watch 6 تغییر کرده است ، به طوری که هر برنامه قادر است از صفحه نمایش همیشه روشن کاملاً پشتیبانی کند.

۵- ردیابی خواب
ما سالهاست که از Apple Watch اخبار و اطلاعات اپل واچ ۶ ردیابی خواب می خواهیم و تاکنون اپل گوش نکرده است. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه ردیابی خواب ممکن است در کارها باشد ، بنابراین ممکن است این چیزی باشد که در نهایت بدست می آوریم. اما از طرف دیگر ، با برنامه های شخص ثالث ، اپل ممکن است تصمیم بگیرد که مزاحمت ایجاد نکند.

۶. همگام سازی بهبود یافته
ما متوجه شدیم که موارد همگام سازی (مانند آهنگ ها و پادکست ها) با Apple Watch 5 از آنچه واقعاً باید باشد.

همراه با این که دیدن اینکه چه چیزی در ساعت شما ذخیره شده است سخت است ، تمام مراحل فقط فاقد لهستانی است که از اپل انتظار داریم ، بنابراین قطعاً برای مدل ۲۰۲۰ نیاز به کار دارد.

۷. صفحه نمایش مدور
در حالی که آرزوهای دیگر ما واقع بینانه هستند. ما نمی توانیم ببینیم که اپل شکل صفحه نمایش فعلی را تغیر بدهد – و نه آن را می خواهیم – اما دوست داریم یک گزینه مدور اضافه شده در کنار صفحه های مربع را ببینیم.

اگرچه این اتفاق نمی افتد ، اگر این اتفاق بیفتد ، فروش بسیار خوبی برای مدل جدید خواهد بود ، به خصوص که طراحی Apple Watch 5 بسیار شبیه به Apple Watch 4 است.

۵/۵ (۳ Reviews)
دسته بندی اخبار تکنولوژی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+10 محصولات
+350 سفارشات تکمیل شده
+1420 کاربران
+20 مطالب وبلاگ
سبد خرید
No products in the cart.
ورود به سایت